Producenci
APC Szafa rack AR3380B2 NetShelter SX Gen 2, 42U 800mm x 1200mm z bokami czarna
Opis
Szafa serwerowa NetShelter SX Gen 2 42U 800mm x 1200mm z bokami, czarna
- Idealna do zastosowań związanych ze sztuczną inteligencją, serwerami o dużej gęstości i aplikacjami sieciowymi
- Model drugiej generacji o większej nośności i lepszym przepływie powietrza
- Niższa emisja CO2 przy stopniu dekarbonizacji na poziomie 3,3%.
- Duża przestrzeń, organizacja, bezpieczeństwo i wygoda
- Obszerna lista kompatybilnych produktów i akcesoriów
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 42U |
| Szerokość | 19 '' |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Obciążenie (maks.) | 1814.4 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1991 x 800 x 1200 mm |
| Waga | 177.78 kg |
| Pozostałe parametry | Maksymalna głębokość montażu: 104,8 cm |