Producenci
APC UPS SUA500PDRI-S 500VA/325W;złącze DIN; montaż na ścianie Line In
Opis
APC DIN Rail - Panel Mount UPS with Standard Battery 500VA 230V
APC Industrial,325 Watts /500 VA,na wejściu 230V /na wyjściu 230V, Interface Port DB-9 RS-232, SmartSlot
Dane techniczne
| Moc pozorna | 500 VA |
| Moc czynna | 325 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 24 V |
| Pojemność akumulatora | 120 VAh |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 min |
| Czas ładowania | 2 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | - Akumulatory wymienialne przez użytkownika |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 1 x Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | SmartSlot |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0-40 stopni C |
| Akcesoria w zestawie | - CD z oprogramowaniem |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 362 x 171 x 148 mm |
| Waga | 12.86 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wyjściowe: 230V 47-53Hz, 57-63Hz (220/240V) |