Producenci
APC Zamienna kaseta akumulatorowa APCRBC175 #175 BX1200MI/BVX1200LI
Opis
- Akumulator zamienny 12V 9AH do APC Easy UPS
- Zupełnie nowa bateria wysłana z magazynu zarządzanego w ścisłym zakresie
- Spokój ducha dzięki 2-letniej gwarancji i certyfikatom bezpieczeństwa UPS
- Wspiera recykling autoryzowany przez APC w celu utylizacji przyjaznej dla środowiska
- Akumulator kwasowo-ołowiowy
- Wpływ produktu na środowisko
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 151 x 99 x 65 mm |
| Waga | 2.68 kg |
| Pasuje do | BX1200MI, BVX1200LI |