Producenci
APC Zamienna kaseta akumulatorowa APCRBC176 #176 BX1600MI/BVX1600LI
Opis
- Akumulator zamienny 24V 7AH do APC Easy UPS
- Zupełnie nowa bateria wysłana z magazynu zarządzanego w ścisłym zakresie
- Spokój ducha dzięki 2-letniej gwarancji i certyfikatom bezpieczeństwa UPS
- Wspiera recykling autoryzowany przez APC w celu utylizacji przyjaznej dla środowiska
- Akumulator kwasowo-ołowiowy
- Wpływ produktu na środowisko
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 24 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 151 x 99 x 132 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Pasuje do | BX1600MI, BVX1600LI |