Producenci
APC Zasilacz GVSUPS15KB4HS Galaxy VS UPS 15kW 400V, 1 internal 9Ah smart moduł
Opis
Łatwy w instalacji 3-fazowy zasilacz UPS 15 kW, 400V, zapewnia najlepsze w swojej klasie zasilanie awaryjne i utrzymanie niskich kosztów eksploatacji dla rozwiązań "edge computing", małych i średnich centrów danych, a także dla infrastruktury o kluczowym znaczeniu w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych. Zawiera usługę uruchomienia 5x8 i 1 inteligentny moduł bateryjny o wysokiej pojemności z możliwością rozbudowy do 4 modułów dla wydłużonego czasu podtrzymania. Tabele czasów podtrzymania są dostępne w karcie dokumentacja.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 400 VA |
| Moc czynna | 15 kW |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 480 V |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 320 kg |
| Pozostałe parametry |
|