Producenci
APC Zasilacz SMC2000I-2U APC Smart-UPS C 2000VA LCD RM 2U 230V
Opis
APC Smart-UPS C, Line Interactive, 2000 VA
Inteligentna i wydajna ochrona zasilania sieciowego od poziomu podstawowego po skalowalny czas pracy. Idealny zasilacz UPS do serwerów, punktów sprzedaży, routerów, przełączników, koncentratorów i innych urządzeń sieciowych.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1300 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Pojemność akumulatora | 432 VAh |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 48 x 47 x 8.9 cm |
| Waga | 26.2 kg |