Producenci
APC Zasilacz SMC3000I APC Smart-UPS C 3000VA LCD 230V
Opis
APC Smart-UPS C, Line Interactive, 3kVA
Inteligentna i wydajna ochrona zasilania sieciowego od poziomu podstawowego po skalowalny czas pracy. Idealny zasilacz UPS do serwerów, punktów sprzedaży, routerów, przełączników, koncentratorów i innych urządzeń sieciowych.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2100 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Pojemność akumulatora | 552 VAh |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 43.5 x 19.7 x 54.4 cm |
| Waga | 43 kg |