Producenci
APC Zasilacz SRV3KIL Easy UPS SRV 3000VA 230V z zewnętrznym pakietem akumulatorów
Opis
Zasilacz APC Easy UPS On-Line SRV 3000 VA 230 V z zestawem akumulatorów o wydłużonym czasie pracy
- Automatyczny bypass wewnętrzny: przełącznik czysto statycznego bypassu bez mostkowania stycznika, zapewniający szybkie i niezawodne przejście do iz bypassu, przystosowany do 125% obciążenia nominalnego.
- Automatyczne ponowne uruchamianie obciążeń po wyłączeniu UPS: Automatycznie uruchamia podłączony sprzęt po powrocie zasilania sieciowego.
- Tryb ECO: tryb pracy, który omija nieużywane komponenty elektryczne w dobrych warunkach zasilania, aby osiągnąć wysoką wydajność operacyjną bez poświęcania ochrony
- Korekcja współczynnika mocy wejściowej: Minimalizuje koszty instalacji, umożliwiając korzystanie z mniejszych generatorów i okablowania.
- Inteligentne zarządzanie baterią: maksymalizuje wydajność, żywotność i niezawodność baterii dzięki inteligentnemu, precyzyjnemu ładowaniu.
- Inteligentne gniazdo kart: dostosuj możliwości zasilacza UPS za pomocą kart zarządzania.
- Wyświetlacz graficzny LCD: Diagramy tekstowe i synoptyczne, które wyświetlają tryby pracy, parametry systemu i alarmy.
- Łączność szeregowa: Zapewnia zarządzanie UPS przez port szeregowy.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 72 V |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas ładowania | 5.5 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 336 x 425 x 425 mm |
| Waga | 45.9 kg |