Producenci
APC Zasilacz SRVPM3KIL SRV 3000VA 230V, No Battery
Opis
APC Easy UPS On-Line SRV 3000 VA 230 V model o wydłużonym czasie pracy, bez akumulatora
- Automatyczny bypass wewnętrzny: Wyłącznik bypassu statycznego bez mostkowania, zapewniający szybki i niezawodny transfer do iz bypassu, przystosowany do obciążenia nominalnego 125%.
- Automatyczne ponowne uruchamianie obciążeń po wyłączeniu UPS: Automatycznie uruchamia podłączony sprzęt po powrocie zasilania sieciowego.
- Tryb ECO: tryb pracy, który omija nieużywane komponenty elektryczne w dobrych warunkach zasilania, aby osiągnąć wysoką wydajność operacyjną bez poświęcania ochrony
- Korekcja współczynnika mocy wejściowej: Minimalizuje koszty instalacji, umożliwiając korzystanie z mniejszych generatorów i okablowania.
- Inteligentne zarządzanie baterią: maksymalizuje wydajność, żywotność i niezawodność baterii dzięki inteligentnemu, precyzyjnemu ładowaniu.
- Inteligentne gniazdo kart: dostosuj możliwości zasilacza UPS za pomocą kart zarządzania.
- Wyświetlacz graficzny LCD: Diagramy tekstowe i synoptyczne, które wyświetlają tryby pracy, parametry systemu i alarmy.
- Łączność szeregowa: Zapewnia zarządzanie UPS przez port szeregowy.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 336 x 190 x 425 mm |
| Waga | 26.8 kg |