Producenci
APC Zasilacz SYA4K8I Symmetra LX 4kV A up to 8kVA N+1 SYA4K8I
Opis
Zasilacz UPS Symmetra LX 4 kVA skalowalny do 8 kVA N+1, 220/230/240 V lub 380/400/415 V
Dane techniczne
| Moc pozorna | 4 kVA |
| Moc czynna | 2800 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 7.5 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 483 x 726 x 671 mm |
| Waga | 157.73 kg |
| Pozostałe parametry |
Liczba Złącz Wejściowych:
|