Producenci
APC Zasilacz Smart-UPS SRT1000XLI SRT1kVA/1kW 230V R2T
Opis
APC Smart-UPS SRT 1000VA 230V
Ochrona zasilania z podwójną konwersją online o skalowalnym czasie podtrzymania, do środowisk o wysokiej gęstości
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 1000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Oprogramowanie | PowerNet MIB v4.2.8 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania we. | Typ G Brytyjska |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 85 x 505 x 432 mm |
| Waga | 20.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|