Producenci
APC Zasilacz SmartUPS SRT1500RMXLI-NC SRT1.5kVA/1.5kW Rack NMC
Opis
APC Smart UPS UPS 1500VA RM 230V z kartą sieciową AP9641
Wysoka gęstość, podwójna konwersja i skalowalna ochrona zasilania online.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1500 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Oprogramowanie | PowerNet MIB v 4.2.8 |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania we. | Typ G Brytyjska |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 21 kg |
| Pozostałe parametry |
|