APC Zasilacz awaryjny BGM2200B-GR Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4xSchuko, 2xIEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, czarny
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: APC
Kod produktu: 1_916819
Opis
APC Back-UPS Pro, 2200VA/1320W, Tower, 230V, 4x Schuko and 2x IEC C13 outlets, RGB Lights, Pure Sine Wave, Midnight (Black)
  • AVR koryguje wahania napięcia, aby zapewnić niezawodną moc
  • Wydajność środowiskowa produktu
Dane techniczne
Moc pozorna 2200 VA
Moc czynna 1320 W
Architektura UPS-a line-interactive
Kształt napięcia wyjściowego Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Liczba akumulatorów 1
Napięcie 24 V
Czas przełączenia (maks.) 8 ms
Czas ładowania 16 h
Typ obudowy Tower
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzepięciowe
Porty zasilania we. IEC-C20
Porty zasilania wy. 4 x typ C/F (Schuko)
Porty zasilania wy. 2 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x RJ-45 LAN
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura otoczenia dla pracy urządzenia: 0 - 40 °C
  • Wilgotność względna: 0 - 95 %
  • Temepratura otoczenia dla przechowywania: -15 - 40 °C
  • Wilgotność względna (przechowywanie): 0 - 95 %
Akcesoria w zestawie
  • Zasilacz awaryjny
  • Podręcznik bezpieczeństwa
  • Kabel USB
  • kabel zasilający
Kolor Czarny
Wymiary
292,10 x 104,14 x 408,94 mm