Producenci
APC Zasilacz awaryjny BR1200G-GR Power-Saving Back-UPS Pro 1200VA 230V,
Opis
Zasilacz awaryjny BR1200G-GR Power-Saving Back-UPS Pro 1200VA, 230V.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 720 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Schodkowy |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 12 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | Automatyczna regulacja napięcia (AVR) z funkcją korekcji niskich napięć |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 3 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 30,1 x 11,2 x 38,2 cm |
| Waga | 13 kg |