Producenci
APC Zasilacz awaryjny BR1200SI UPS Back ProBR 1200VA/720W 6+2xC13, AVR,LCD
Opis
Wysoko-wydajne zasilanie awaryjne z ochroną przeciwprzepięciową dla zaawansowanej elektroniki i komputerów
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 720 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Pojemność akumulatora | 204 VAh |
| Czas ładowania | 16 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 260 x 100 x 368 mm |
| Waga | 11.7 kg |