Producenci
APC Zasilacz awaryjny BR1500G-GR Power-Saving Back-UPS Pro 1500VA, 230V
Opis
Ten produkt należy do serii Back-UPS Pro. Ten zasilacz awaryjny UPS o mocy 1500 VA ma łącznie 10 gniazd, 5 gniazd zapewnia zasilanie awaryjne UPS i ochronę przeciwprzepięciową, a 5 gniazd zapewnia tylko ochronę przeciwprzepięciową. Posiada wbudowany AVR i interfejs LCD z alarmami dźwiękowymi. Jego czas pracy przy 100 watach wynosi 1 godzinę i 2 minuty. Jego wymiary to 11,9 x 4,4 x 15 cali i 28,3 lbs. Rodzina Back-UPS Pro zapewnia gwarantowaną ochronę zasilania wysokowydajnych systemów komputerowych, routerów, zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, konsol do gier oraz innej elektroniki domowej i biznesowej.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 865 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Schodkowy |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Napięcie | 230 V |
| Czas przełączenia (maks.) | 12 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Funkcje specjalne | Funkcja alarmu |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11 |
| Gniazda we/wy | 3 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 30,1 x 11,2 x 38,2 cm |
| Waga | 13 kg |