Producenci
APC Zasilacz awaryjny BVX1200LI-GR Easy UPS 1200VA,230V, AVR,4 Shuko
Opis
Przedstawiamy APC Easy UPS
Zapewnij zasilanie i ochronę w domu i biurze dzięki zasilaczowi Easy UPS firmy APC by Schneider Electric. Twoje najważniejsze urządzenia i elektronika wpływają na Twoje codzienne życie
Chroń przed nieoczekiwanymi zakłóceniami zasilania
Urządzenia domowe są wrażliwe na uszkodzenia spowodowane zakłóceniami zasilania. W przypadku wahań mocy poza oczekiwanym poziomem, Easy UPS natychmiast dostarcza czystą energię z baterii do elektroniki.
Niezawodne połączenie z domem
Dzięki zwiększonej mocy, Easy UPS daje wystarczająco dużo czasu na utrzymanie pracy i produktywności przez wiele godzin, a następnie na bezpieczne wyłączanie urządzeń po awarii.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 650 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | AVR |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 190 x 140 x 390 mm |
| Waga | 7.5 kg |