Producenci
APC Zasilacz awaryjny BX1600MI Back-UPS 1600VA, 230V, AVR, 6 IEC
Opis
Seria APC Back-UPS BX to ekonomiczne rozwiązanie do ochrony zasilania w domu i biurze domowym. Szeroka gama serii VA z funkcjami premium dodatkowo umożliwia wykorzystanie możliwości pojedynczego zasilacza UPS
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 1 min |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | AVR |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 190 x 140 x 390 mm |
| Waga | 10.3 kg |