Producenci
APC Zasilacz awaryjny Easy UPS SRV RM 1000VA 230V
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 24 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86 x 437 x 312 mm |
| Waga | 11 kg |