Producenci
APC Zasilacz awaryjny SMC1000IC SmartUPS C 1k VA/600W Tower SmartConnect
Opis
APC Smart-UPS C 1000VA LCD 230V z SmartConnect
APC SmartConnect - funkcja umożliwiająca przeglądanie statusu UPS za pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego. Dzięki innowacyjnemu interfejsowi zdalnego monitorowania otrzymasz automatyczne powiadomienia, aktualizacje oprogramowania układowego i zaawansowane wsparcie. Łatwa w obsłudze komunikacja sieciowa APC SmartConnect zapewnia dodatkową wartość - i jeszcze ważniejszy - spokój umysłu.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 9.2 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 21.9 x 17.1 x 43.9 cm |
| Waga | 17.27 kg |