Producenci
APC Zasilacz awaryjny SMT3000RMI2UC Smart UPS 3kVA/2.7kW 2U SmartConnect
Opis
APC Smart-UPS 3000 VA LCD do montażu w szafie (RM), 2U, 230 V, z usługą SmartConnect
Inteligentna i wydajna ochrona zasilania w sieciach, od poziomu podstawowego po możliwość skalowania czasu podtrzymania. Idealne rozwiązanie dla serwerów, terminali POS, routerów, przełączników, koncentratorów i innych urządzeń sieciowych.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3.2 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86 x 480 x 683 mm |
| Waga | 44.28 kg |