Producenci
APC Zasilacz awaryjny SMX750INC SMART X 750VA USB/AP9631/LCD/RT
Opis
APC Smart-UPS X 750VA Rack / TowerR LCD 230V z kartą sieciową
Dane techniczne
| Moc pozorna | 750 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 14.2 min |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 89 x 432 x 490 mm |
| Waga | 22 kg |