Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRTG10KXLI Smart-UPS RT 10kVA 230V
Opis
APC Smart-UPS SRT On-Line, 10kVA/10kW, wolnostojący/montaż w szafie rack, 230V, z kartą sieciową
Ten zasilacz UPS APC Smart-UPS przeznaczony jest dla specjalistów IT lub administratorów sieci, aby zapewnić nieprzerwaną pracę i ciągłość działania firmy. Ten zasilacz UPS typu on-line do montażu w szafie/wieży o mocy 10 kVA zapewnia czystą moc fali sinusoidalnej i wydłużony czas pracy, umożliwiając obsługę krytycznych urządzeń elektronicznych podczas przerw w dostawie prądu. Jest wyposażony w wejście 3-przewodowe (1P+N+E), 2x IEC 320 C13, 1x IEC 320 C19 i wyjścia 3-przewodowe (H+N+E). Zasilacz UPS posiada wbudowaną kartę zarządzania siecią, umożliwiającą monitorowanie i zarządzanie UPS w oparciu o sieć. Zasilacz UPS jest wyposażony w funkcję PowerChute Network Shutdown, która zapewnia płynne zamykanie serwerów fizycznych, maszyn wirtualnych i klastrów HCI. Zasilacz UPS może łączyć się z EcoStruxure IT lub scentralizowanymi platformami zarządzania innych firm. Zasilacz UPS jest kompatybilny z zestawem szyn SRGRK1 sprzedawanym oddzielnie.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 10000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 0 |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 3 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | RAL 9005 |
| Wymiary | 21.7 x 44 x 68 cm |
| Waga | 101.5 kg |