Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRTL1500RM4UXLI-NC Smart-UPS SRT Lithium Ion 1500VA RM 4U 23
Opis
Zasilacz awaryjny SRTL1500RM4UXLI-NC Smart-UPS SRT Lithium Ion 1500VA RM 4U 23
- Bateria litowo-jonowa o przedłużonym czasie pracy z inteligentnym systemem zarządzania baterią
- Konwertowalna obudowa
- Grupy wyjść z przełącznikiem
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1350 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 0 |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 Serwisowe |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 17,1 x 43,2 x 59 cm |
| Waga | 40.7 kg |