Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRTL3KRM1UINC APC Smart-UPS Ultra, 3000VA 230V 1U, with Lithium-Battery, with Network Management Card Embedded
Opis
APC Smart-UPS Ultra On-Line litowo-jonowy, 3KVA/3KW, 1U Rack/wolnostojący, 230V, karta sieciowa
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 3000 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 50 V |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | Typ G Brytyjska |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 43 x 432 x 560 mm |
| Waga | 15.9 kg |