Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRTL8KRM4UI APC Smart-UPS Ultra On-Line Lithium ion, 8KVA/8KW
Opis
APC Smart-UPS Ultra On-Line litowo-jonowy, 8KVA/8KW, 4U Rack/wolnostojący, 230V
Dane techniczne
| Moc pozorna | 8 kVA |
| Moc czynna | 8 kW |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 180 V |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | Hard Wire 3-wire (1PH + N + G) |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 175 x 432 x 832 mm |
| Waga | 55 kg |