Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRV240RLBP-9A Easy UPS On-Line SRV Battery Pack (6/10kVA) for Extended Runtime Model 240V, 2160VAh, rackmount with kit, 3U
Opis
Zasilacz awaryjny SRV240RLBP-9A Easy UPS On-Line SRV Battery Pack (6/10kVA) for Extended Runtime Model 240V, 2160VAh, rackmount with kit, 3U
Dane techniczne
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Napięcie | 240 V |
| Pojemność akumulatora | 2160 VAh |
| Typ obudowy | Tower |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość 13.3 x szerokość 43.8 x głębokość 60.6 cm |
| Waga | 63 kg |