Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRV2KIL-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA 230V with Extended Runtime Battery Pack
Opis
APC Easy UPS On-Line, 2000VA/1800W, Tower, 230V, 4x IEC C13 outlets, Intelligent Card Slot, LCD, Extended runtime
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1800 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 72 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 21 min |
| Czas ładowania | 5.5 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 336 x 335 x 425 mm |
| Waga | 45.8 kg |