Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRV2KRIRK-E APC Easy UPS On-Line SRV RM 2000VA 1800W 230V with Rail Kit
Opis
APC Easy UPS On-Line, 2000 VA/1800 W, montaż w szafie 2U, 230 V, 4 gniazda IEC C13, inteligentne gniazdo karty, wyświetlacz LCD, zestaw szyn
Wysokiej jakości zasilacz UPS on-line z podwójną konwersją, zaprojektowany z myślą o podstawowych potrzebach związanych z ochroną zasilania, nawet w najbardziej niestabilnych warunkach zasilania
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1800 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 48 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86 x 438 x 462 mm |
| Waga | 18.8 kg |