Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRV3KI-E APC Easy UPS On-Line SRV 3000VA 2700W 230V
Opis
APC Easy UPS On-Line, 3 kVA/2700 W, wieża, 230 V, 6 gniazd IEC C13 + 1x IEC C19, inteligentne gniazdo karty, wyświetlacz LCD
Wysokiej jakości zasilacz UPS on-line z podwójną konwersją, zaprojektowany z myślą o podstawowych potrzebach związanych z ochroną zasilania, nawet w najbardziej niestabilnych warunkach zasilania.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 72 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2.9 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 336 x 190 x 425 mm |
| Waga | 26 kg |