Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRV3KRIRK EASY UPS SRV 3000VA/2400W/6xC13/1xC19/Rack - szyny w komplecie
Opis
Zasilacz awaryjny SRV3KRIRK EASY UPS SRV 3000VA/2400W/6xC13/1xC19/Rack - szyny w komplecie
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2400 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86 x 437 x 632 mm |
| Waga | 27.6 kg |