APC Zasilacz awaryjny SRV3KRIRK EASY UPS SRV 3000VA/2400W/6xC13/1xC19/Rack - szyny w komplecie
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: APC
Kod produktu: 1_701533
Opis
Zasilacz awaryjny SRV3KRIRK EASY UPS SRV 3000VA/2400W/6xC13/1xC19/Rack - szyny w komplecie
Dane techniczne
Moc pozorna 3000 VA
Moc czynna 2400 W
Architektura UPS-a on-line double conversion
Liczba faz na wejściu 1 (230V)
Typ obudowy Rack
Porty zasilania we. IEC-C20
Porty zasilania wy. 1 x IEC-C19
Porty zasilania wy. 6 x IEC-C13
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Kolor Czarny
Wymiary
86 x 437 x 632 mm