Producenci
APC Zasilacz awaryjny SRV6KRIRK Easy UPS SRV RM 6000VA 230V
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 6000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 16 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Czas ładowania | 7 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 173 x 438 x 710 mm |
| Waga | 61 kg |