Producenci
APC Zasilacz awaryjny Smart-UPS SMT750IC A/500W Tower SmartConnect USB RS232
Opis
APC Smart-UPS 750VA LCD 230V z SmartConnect
Inteligentna i wydajna ochrona zasilania sieciowego od poziomu podstawowego do skalowalnego czasu pracy. Idealny UPS dla serwerów, punktów sprzedaży, routerów, przełączników, koncentratorów i innych urządzeń sieciowych.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 750 VA |
| Moc czynna | 500 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 230 V |
| Czas transferu (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie | PowerNet MIB v4.2.8 |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 157 x 138 x 358 mm |
| Waga | 13.18 kg |
| Pozostałe parametry |
|