Producenci
APC Zasilacz awaryjny UPS SRTL2200RMXLI-NC Smart-UPS SRT Li-Ion 2200VA RM 230V + karta sieciowa
Opis
Zasilacz awaryjny UPS SRTL2200RMXLI-NC Smart-UPS SRT Li-Ion 2200VA RM 230V + karta sieciowa
Zasilacze Smart-UPS On-Line zapewniają ochronę z podwójną konwersją online w środowiskach serwerów o wysokiej gęstości mocy, sieciach głosowych i przesyłu danych, laboratoriach medycznych i przemyśle lekkim. Zasilacz Smart-UPS On-Line oferowany jest w obudowie typu wieża/szafa i akumulatorami litowo-jonowymi, które zapewniają optymalną wydajność w wysokiej temperaturze i dłuższy czas eksploatacji jednostki UPS. Gdy wymagane są czasy podtrzymania mierzone w godzinach, a nie minutach, możliwe jest skonfigurowanie zasilaczy Smart-UPS On-Line z dodatkowymi modułami akumulatorowymi i zapewnienie wymaganego czasu podtrzymania. Wszystkie modele z rodziny Smart-UPS On-Line to bardzo wartościowe rozwiązania dla klientów posiadających zaawansowane wymagania w zakresie zasilania, takie jak konieczność pracy w szerokim przedziale napięć, precyzyjna regulacja napięcia wyjściowego, częstotliwości, zapewnienie obejścia wewnętrznego i korekcja współczynnika mocy obciążenia. Dołączone do zasilaczy oprogramowanie zarządzające PowerChute Business Edition zapewnia nienadzorowane, bezpieczne zamykanie sieciowych systemów operacyjnych.
Całkowity koszt posiadania zasilacza Smart-UPS On-Line z akumulatorami litowo-jonowymi maleje do 58%.
Zasilacz APC Smart-UPS z akumulatorami litowo-jonowymi umożliwia bardziej efektywną eksploatację i obniżenie całkowitego kosztu użytkowania dzięki ograniczeniu do minimum czynności konserwacyjnych zasilacza UPS i zdalnemu zarządzaniu w rozproszonych środowiskach.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 1980 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 48 V |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | System automatycznej regulacji napięcia (AVR) |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie | PowerChute Business Edition |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C19 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x Smart-Slot |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
|
| Waga | 30.5 kg |
| Pozostałe parametry | Waga:
|