Producenci
ARMAC Listwa zasilająca 5m multi M12 czarna M12/50/CZ
Opis
Listwa zasilająca 5m multi M12 czarna M12/50/CZ
Multi M12 jest jednym z urządzeń z rodziny Multi z największą ilością gniazd.
Posiada 12 zabepieczonych gniazd sieciowych z uziemieniem oraz automatyczny, zwłoczny bezpiecznik.
Może pracować samodzielnie lub dzięki metalowym mocowaniom w szafach 19 jako integralne zabezpieczenie zasilania urządzeń w niej zainstalowanych.
Duża ilość gniazd i łatwy montaż do podłoża powoduje, że Multi M12 świetnie sprawdza się w renomowanych firmach, jako wyposażenie linii montażowych, stołów produkcyjnych lub sal konferencyjnych.
Multi M12 posiada wbudowane przesłony ochronne gniazd sieciowych.
Dane techniczne
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Liczba gniazd typu E | 12 |
| Długość przewodu | 5 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Podłoże |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 73 x 6 x 5.5 cm |
| Waga | 890 g |
| Pozostałe parametry |
|