Producenci
ART Projektor LED X1PRO WIFI ANDROID 9.0 HDMI USB 1920x1080 300 Ansi 4K 12000 lumens
Opis
Projektor LED X1PRO Android 9.0 HDMI USB 1920x1080:
- Jasność: 12000 lumenów do 300 ANSI lumens
- System obrazu 4,45' LCD TFT
- Trwałość: 50 000h
- Trapezowa korekcja obrazu: +/- 45 stopni, automatyczna korekcja
- Formaty odtwarzanych plików audio: MP#
- Zasilanie: AC- 110-240 V 50-60Hz
Dane techniczne
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 300 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Zoom | Brak |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Minimalna przekątna obrazu | 32 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 200 '' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Pobór mocy | 100 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 243x195x95mm |
| Waga | 2 kg |