Producenci
ART Projektor LED X2H Android 12.0 HDMI USBFull HD 1920x1080 300Ansi
Opis
Projektor LED X2H:
- System obrazu: 2.69 inch LCD TFT
- Przeznaczenie: Projekcja audio-wideo na ekranach projekcyjnych
- Jasność: DO 300 ANSI lumens
- Wsparcie Full HD - Tak
- System operacyjny: Android 12.0
- Procesor: RK3566 Quad-core ARM Cortex-A55
- Pamięć wewnętrzna: RAM:1GB ROM:8GB
- Komunikacja: USB, Dual band WiFi6, BT5.0
- Funkcja mirroring: iOS wireless Miracast, Andriod DLNA
- Zoom: Elektroniczny do 60%
Dane techniczne
| Model | Projektor LED X2H Android 12.0 HDMI USB FULL HD 1920x1080 300 Ansi ART |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | LED |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 300 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,5 x 10,5 x 22 cm |
| Waga | 1 kg |