Producenci
ART Słuchawki douszne z mikrofonem S2A białe smartphone/Mp3/tablet
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 97 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry | Doskonałe do smartfonów i tabletów |