Producenci
ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem HERO USB
Opis
Słuchawki gamingowe z mikrofonem ART HERO USB
- Idealna izolacja od otoczenia dzięki dużym, dokładnie przylegającym nausznikom
- Nieplączący się długi na 2,5 metra przewód w tekstylnym oplocie
- Mocne i dynamiczne brzmienie dzięki wbudowanej karcie dźwiękowej i portowi USB. Pełna kontrola dźwięku rozgrywki poprzez moduł sterujący na przewodzie.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 118 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Pozostałe parametry | - Impedancja mikrofonu: 2,2 ohm |