Producenci
ART Słuchawki gamingowe z mikrofonem NEMEZIS
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Pozostałe parametry | - Komfortowe dobrze wyciszone nauszniki |