Producenci
ART UCHWYT ścienny 36-58cm DO PROJEKTORA 15kg P-103 uniwersalny pełna regulacja
Opis
Ścienny uchwyt do projektora z regulowanym ramieniem 15KG P-103
Dane techniczne
| Rodzaj | Ścienny |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 63 cm |
| Wysięg (min.) | 41 cm |
| Materiał | Metal |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Pasuje do | - Uchwyt dzięki uniwersalnym zaczepom pasuje do większości dostępnych na rynku |
| Akcesoria w zestawie | - W zestawie znajduje się komplet śrub do przykręcenia uchwytu do ściany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 18.2 x 12 x 41-63 cm |
| Waga | 1.9 kg |
| Pozostałe parametry | - Lakierowane proszkowo |