Producenci
ART UCHWYT sufitowy 110-197cm DO PROJEKTORA 15kg P-104 uniwersalny pełna regulacja
Opis
ART UCHWYT sufitowy uniwersalny
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 197 cm |
| Wysięg (min.) | 110 cm |
| Materiał | Metal |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1100-1970 x 150 mm |
| Pozostałe parametry | - Rozstaw otworów do montażu : Regulowany-uniwersalny |