Producenci
ART UCHWYT sufitowy 16cm DO PROJEKTORA 15kg P-101 uniwersalny pełna regulacja
Opis
Podwieszany uchwyt do projektora z regulowanym ramieniem 15kg P-101
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Wysięg (maks.) | 156 mm |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Pasuje do | - Uchwyt dzięki uniwersalnym zaczepom pasuje do większości dostępnych na rynku projektorów. |
| Akcesoria w zestawie | - Komplet śrub do przykręcenia uchwytu do sufitu |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 18.2 x 15.6 x 18.2 cm |
| Waga | 1.4 kg |
| Pozostałe parametry | - Odległość od sufitu: 15.6cm |