Producenci
ART UCHWYT sufitowy 40-62cm DO PROJEKTORA 15kg P-102 uniwersalny pełna regulacja
Opis
Uchwyt do projektora o udźwigu do 15 kg, regulacji w pionie + 15 do - 15 stopni oraz 360 stopniowej regulacji poziomej. Uchwyt posiada regulowany rozstaw otworów montażowych i system ukrywania kabli.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 740 mm |
| Wysięg (min.) | 520 mm |
| Materiał | Stal |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 182 x 400-620 x 182 mm |
| Waga | 1.8 kg |
| Pozostałe parametry | - Odległość od ściany: 118 mm |