Producenci
ART UCHWYT sufitowy 60-102cm DO PROJEKTORA P-105S 15kg uniwersalny pełna regulacja
Opis
ART UCHWYT sufitowy
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 102 cm |
| Wysięg (min.) | 60 cm |
| Materiał | Metal |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 600-1020 x 182 x 95 mm |
| Pozostałe parametry | - Rozstaw otworów do montażu : Regulowany-uniwersalny |