Producenci
ART Uchwyt LCD AR-20A 32-60'' 60kg pion/poziom
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 60 '' |
| Standard VESA | 470 x 770 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 115 mm |
| Wysięg (maks.) | 700 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 815 x 530 x 115-700 mm |
| Pozostałe parametry | - Sposób lakierowania: Proszkowo |