Producenci
ART Uchwyt LCD AR-20B 32-65 cali 45kg pion/poziom
Opis
Uchwyt ścienny do telewizora
- Zastosowanie: Montaż telewizora LCD/LED/PLAZMA
- Idealny do montażu narożnego
- W celu większej stabilności proponujemy zastosować odciąg
- Największą zaletą uchwytu jest bardzo duża bo 62-cm odległość od ściany dzięki czemu zapewnia to duży zakres obrotu telewizora (zarówno w prawą jak i w lewą stronę)
- Dodatkowo uchwyt ten wykonany jest z mocnych oraz grubych materiałów co daje gwarancje jego stabilności oraz tego że utrzyma na wysięgniku telewizor do 65"
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Kolor | Czarny |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 72 mm |
| Wysięg (maks.) | 622 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Pakiet śrub montażowych |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry |
|