Producenci
ART Uchwyt LCD AR-24 32-60'' do 80kg regulowany
Opis
Uchwyt ścienny do monitora PLASMA/LCD z regulacją pionową oraz wysięgnikiem 32-100" 100KG AR-24
Dane techniczne:
- Opatentowany system regulacji nachylenia od -15 do +15 stopni
- Regulacja w poziomie od -45 do +45 stopni
- Przeznaczony dla monitorów o max. rozstawie otworów pod uchwyt
- 700x400, 600x400, 400x400, 400x300, 300x300, 300x200, 200x200mm: Standard VESA.
- Specjalne otwory w uchwycie do ukrycia przewodów
- Lakierowany proszkowo
- Uchwyt przeznaczony do dużych telewizorów gdzie wymagana jest regulacja góra-dół oraz prawo-lewo
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 700 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 115 mm |
| Wysięg (maks.) | 515 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Komplet śrub do przykręcenia uchwytu do ściany jak i do przymocowania monitora |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 780 x 480 x 115-515 mm |
| Pozostałe parametry |
|