Producenci
ART Uchwyt biurkowy gazowy do 1 monitora LED/LCD 17-45 cali L-35HD 1-15KG 1xUSB-A 1xUSB-C 3.0 HEAVY DUTY
Opis
Uchwyt biurkowy gazowy do 1 monitora LED/LCD 17-45" ART:
- Zastosowanie: Uchwyt przeznaczony do cięższych i większych monitorów typu Curved
- Regulacja w pionie (nachył): -15 do 15 stopni
- Regulacja w poziomie (obrót): -90 do 90 stopni
- System ukrywania kabli: TAK
- Blokada zabezpieczająca TV przed zsunięciem: TAK
- Beznarzędziowy system TILT daje możliwość obrotu ekranu z ustawienia horyzontalnego do portretowego
- Wbudowane w podstawę porty USB-A 3.0 & USB-C
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 cm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 45 cm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 215-505x115-600 |
| Pozostałe parametry | Zestaw śrub do montażu |