Producenci
ART Uchwyt biurkowy na sprężynie gazowej do 1 monitora LCD/LED 13-27" L-11GD
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 7 kg |
| Regulacja w pionie | 60 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 162 mm |
| Wysięg (maks.) | 406 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 162-406 x 120 x 521 mm |
| Pozostałe parametry |
|